W Europie

 1. Europejska Unia Wspólnot Polonijnych
  Europejska Unia Wspólnot Polonijnych, zwana dalej Unią, jest otwartym, demokratycznym związkiem centralnych i ogólnokrajowych organizacji polskich i polonijnych, mających swoją siedzibę i działających w europejskich krajach osiedlenia.
  http://www.euwp.org/
 2. EFLP – Europejskie Forum Lekarzy Polskich
  Europejskie Forum Lekarzy Polskich jest Towarzystwem zarejestrowanym w Warszawie i skupiającym lekarzy polskich, jak i polskiego pochodzenia- pracujących i mieszkających poza granicami Polski, którego celem jest działalność naukowa, dydaktyczna i społeczno-zawodowa. lekarzy i innych członków EFLP.
  http://www.euro-medforum.com
 3. Fundacja Pomost – Pomoc Polakom na Wschodzie
  Organizacja pozarządowa, niedochodowa i opierająca swoją działalność na społecznym zaangażowaniu wolontariuszy i członków Fundacji.
  http://www.pomost.org.pl
 4. Pomoc Polakom na Wschodzie
  Witryna Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie. Misją Fundacji jest niesienie pomocy i wspieranie Polaków zamieszkałych w krajach byłego ZSRR i byłego bloku komunistycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.
  http://www.pol.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>