SĄ WŚRÓD NAS- KRZYSZTOF TUMANOWICZ

tytulCykl pt. „Spotkania Podróżnicze” jest organizowany pod patronatem Konsulatu RP w Montrealu od marca 1994.

Zapraszamy na 110-te spotkanie, które odbędzie się 6 lutego (czwartek) 2014, o godz. 19:00 w Konsulacie RP (1500 Pine Ave. West).

Krzysztof  Tumanowicz: Indie – pokaz slajdów.

Krzysztof Tumanowicz jest doradcą do spraw międzynarodowych na Europę, Afrykę i Środkowy Wschód w Dyrekcji Rozwoju Rynków Zagranicznych w Ministerstwie Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywności Quebeku (MAPAQ).

Z zawodu jest lekarzem weterynarii, po wrocławskiej uczelni. Specjalność tropikalną uzyskał w Paryżu. Jako lekarz weterynarii pracował w Polsce, wykładał na uniwersytecie w Algierii, prowadził z ramienia francuskiej organizacji Vétérinaires Sans Frontières (VSF) projekt rozwoju hodowli w Mali. W Kanadzie mieszka od 1989. Uczył studentów weterynarii na Université de Montreal, praktykował medycynę weterynaryjną w montrealskich klinikach, a od 22 lat jest zatrudniony w Ministerstwie Rolnictwa Quebeku.

Krzysztof Tumanowicz od wielu lat jest gitarzystą oraz wokalistą w zespole rockowym Król Maciuś PierwszyZespół Król Maciuś PiewszyFot: Małgosia Babiarz, Od lewej:Marian Kopczyński-perkusja, Krzysztof Tumanowicz-gitara,śpiew, Piotr Kluska-gitara basowa.

jerzypeter.yolasite.com

fot:jerzypeter.yolasite.com  Zespół Król Maciuś Pierwszy,od lewej, Krzysztof Tumanowicz, Jerzy Peter, Piotr Kluska

Spotkanie poprowadzi Maria Jakobiec. Wstęp wolny.

Opracował: Zbigniew Wasilewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>