Mam talent, czyli Cirque Eloize

3

Ważna informacja  dla Polaków zamieszkałych w Montrealu.

Szanowni Państwo,
Pragnę poinformować was wszystkich, że obecnie w renomowanym teatrze Monument-National w Montrealu występuje przedstawienie Cirque Eloize pod tytułem:

„RAIN” comme une pluie dans tes yeux

Zostały do odegrania jeszcze 3 dodatkowe a zarazem ostatnie przedstawienia: 5,6,7  Styczeń, początek przedstawienia w każdy dzień o godz. 20:00

UWAGA! Na dzień 5, 6 Styczeń zniżka biletu 50% – warto to wykorzystać.

Po tych występach przedstawienie cyrkowo-teatralne kanadyjskiego Cirque Eloize „Rain”, przestanie istnieć. Jest to więc ostatnia szansa zobaczenia na żywo tego unikalnego przedstawienia.

Kilka istotnych informacji.

Przedstawienie zostało skreowane w 2003 roku i jest ostatnią częścią trylogii przedstawień „Nomade”, „Nebbia”. Ich reżyserem  jest Włoch, Daniele Finzi Pasca. Przez 8 lat prezentowaliśmy to przedstawienie blisko 1000 razy na najznakomitszych deskach teatrów całego świata. Wystąpiliśmy w 20 różnych krajach i prawie na wszystkich kontynentach. Stały zespół to 12 bardzo wszechstronnych i utalentowanych artystów. Przez cały okres występów przewinęło się 34 artystów pochodzących z różnych krajów.

Z wielkim sukcesem wystąpili w tym przedstawieniu Polacy: Natalia Adamiecka z Sosnowca, Angelika Kogut z Rzeszowa, Łukasz Misztela, Tomasz Ludwicki z Zielonej Góry, Łukasz Szczerba, Michał Furmańczyk z Warszawy, Jacek Wyskup ze ZŁotoryi, BartŁomiej Pankau z Bydgoszczy. Jestem z nich bardzo, bardzo dumny.

Dwóch ostatnich a mianowicie Jacek Wyskup i Bartłomiej Pankau, po krótkiej przerwie wrócili do przedstawienia i obecnie występują w Montrealu.

Chciałem przypomnieć wszystkim, że to właśnie oni pod swoją nazwą “Merkalt Ball” byli zdobywcami tytułu największego polskiego talentu 2008 roku, w pierwszej edycji popularnego show TVN “Mam Talent!” Głosowało na nich 7 000 000 widzów! Oni też, wcześniej, bo w 2004 roku, zostali wybrani i mieli zaszczyt wystąpić przed Królową Anglii, Elżbietą II, która brała udział w ceremonii otwarcia nowego teatru w mieście Cardiff, Wales UK.

Naprawdę warto ich popisy jeszcze raz zobaczyć.
Tradycyjnie życzę wszystkim państwu, szczęśliwego Nowego 2012 Roku.
Do zobaczenia na przedstawieniu.

Krzysztof Soroczynski
Akrobatyczny koncept przedstawień
Główny trener i selekcjoner kadry artystów
Cirque Eloize
Tel. kom. 001 514 999 6164
Tel. biuro 001 514 596 3838 ext. 237
Fax. 001 514 596 3938
e-mail; krystofcyrk@yahoo.com
strona int; www.cirque-eloize.com

Adres teatru;
1182, St-Laurent Boulevard, Montreal, Quebec, H2X 2S5
Tel: 514.871.9883
Srona int;
www.monumentnational.com
www.cirque-eloize.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>