Komunikat Konsulatu Generalnego RP w Montrealu

msz_logo

 

Po zmianach dokonanych 1 sierpnia, Konsulat Generalny RP w Montrealu nadal przyjmuje interesantów w dotychczasowej siedzibie, przy 1500 Avenue des Pins Ouest. Okienko jest otwarte w środy w godzinach 14:00-18:00 i w czwartki od 9:00 do 13:00. W Konsulacie można obecnie załatwić wszystkie te same sprawy co dotychczas, z wyjątkiem wiz.

 

Kontakt z Konsulatem jest możliwy w każdej chwili pocztą elektroniczną pod adresem montreal.info@msz.gov.pl oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 14:00 pod dotychczasowymi numerami: (514) 937 9481 i (514) 937 9482. Wszystkie najważniejsze informacje o sprawach konsularnych są też dostępne na stronie internetowej: www.msz.gov.pl.

 

phpThumb_generated_thumbnailjpg

Takie zasady pracy i dostępności usług konsularnych będą obowiązywały do czasu ostatecznego przeniesienia do nowej siedziby. O konkretnych terminach będziemy informować na naszej stronie internetowej i za uprzejmym pośrednictwem mediów polonijnych w Montrealu.

Materiały : nadesłane do redakcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>